PCRK Invest

Közlemények

Közlemény kötvények utáni kamatfizetésről

Publishing date: June 10, 2026

2025. évi éves könyvvizsgálói jelentés

Publishing date: May 11, 2026

2025. évi éves beszámoló

Publishing date: May 11, 2026

Független_könyvvizsgálói_jelentés_PCRK Invest Zrt

Publishing date: June 2, 2025

2024. évi üzleti jelentés_PCRK Invest Zrt

Publishing date: June 2, 2025

2024. évi beszámoló_PCRK Invest Zrt

Publishing date: June 2, 2025

A PCRK 2027_A_Információs Dokumentuma_241111_signed

Publishing date: November 25, 2024

KÖZLEMÉNY_Kamatfizetés és tőkevisszafizetés_2024_240624

Publishing date: June 24, 2024

KÖZLEMÉNY_Tulajdonosi megfeleltetés

Publishing date: June 20, 2024

Tájékoztatás jegyzés eredményéről

Publishing date: June 3, 2024

PCRK 2024 információs összeállítás_240514 final clean_összes melléklet_signed

Publishing date: May 14, 2024

PCRK_Éves beszámoló 2023 alairt

Publishing date: May 7, 2024

Független_konyvvizsgaloi_jelentes_PCRK Invest Zrt. 2023.közzétételre

Publishing date: May 7, 2024

KÖZLEMÉNY_Kamatfizetés_2023

Publishing date: June 23, 2023

PCRK Invest_Éves beszámoló_2022

Publishing date: May 31, 2023

Független_konyvvizsgaloi_jelentes_PCRK Invest Zrt. 2022.aláírt

Publishing date: May 29, 2023

Cégadatok

A cég elnevezése
PCRK Invest Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A cég rövidített elnevezése
PCRK Invest Zrt.

A cég székhelye
1015 Budapest, Batthyány utca 3. fszt. 1.

Főtevékenység
6820 ’08 Saját tulajdonú, bérelt ingatlan bérbeadása, üzemeltetése
6832 ’08 Ingatlankezelés

Cégjegyzékszám
01-10-141313

A cég adószáma
29207282-2-41

Vezető tisztségviselők, a képviseletre jogosultak

  • Bárány Kristóf Péter
  • Marton András
  • Németh Gábor